Zamknij

Echo Dnia

Znów ruszyła cała Galeria Echo w Kielcach. Od rana na zakupach są tłumy ludzi. Zobacz zdjęcia

We wtorek, 4 maja, ponownie zostały otwarte wszystkie sklepy w centrach handlowych o powierzchni wynajmu wynoszącej 2 tysiące metrów kwadratowych. Handel

Dawid Łukasik

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/27] Następne

Znów ruszyła cała Galeria Echo w Kielcach. Od rana na zakupach są tłumy ludzi. Zobacz zdjęcia

We wtorek, 4 maja, ponownie zostały otwarte wszystkie sklepy w centrach handlowych o powierzchni wynajmu wynoszącej 2 tysiące metrów kwadratowych. Handel dalej działa w reżimie sanitarnym. Jak funkcjonuje Galeria Echo w Kielcach?

We wtorek od samego rana w Galerii Echo było bardzo dużo klientów. Przed niektórymi sklepami ustawiały się długie kolejki.

Przypomnijmy. Galerie handlowe zostały zamknięte w całym kraju 20 marca. Od wtorku, 4 maja, ruszają ponownie. Otwarte zostaną w nich sklepy odzieżowe, obuwnicze, jubilerskie, ze sprzętem RTV i AGD, artykułami sportowymi czy z zabawkami – czyli te które do tej pory nie były czynne.

Galerie handlowe działają z nowym limitem – co oznacza jednego klienta na 15 metrów kwadratowych.

- W dalszym ciągu obowiązuje DDM, czyli dystans, dezynfekcja, maseczka. Przy wszystkich wejściach do galerii Echo są płyny do dezynfekcji rąk, sprawdzamy frekwencję, czy nie przekracza ona 15 osób na metr kwadratowy i w sklepach i w całej galerii. Są komunikaty o zachowaniu reżimu, stała dezynfekcja miejsc najczęściej odwiedzanych - wszystko to co wynika z przepisów. Wszystkie obostrzenia, jakie nas obowiązują, są przestrzegane Galeria działa w swoich zwykłych godzinach pracy- 9-21. Przypominamy, że część najemców nie może prowadzić działalności – są to: kino, fitness, kręgielnia, rozrywka, a gastronomia na razie tylko na wynos - mówi Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo w Kielcach.

>>> CO DZIAŁO SIĘ W PONIEDZIAŁEK W GLAERII ECHO?ZOBACZ WIĘCEJ NA KOLEJNYCH ZDJĘCIACH <<<

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy