Hutnik Nowa Huta - Czarni Połaniec 9:1. Pogrom na Suchych Stawach

/dor/
Takiego pogromu nikt się nie spodziewał. Hutnik Nowa Huta wygrał z Czarnymi aż 9:1. To był najsłabszy występ drużyny z Połańca pod wodzą Tomasza Kicińskiego.

Tomasz Kiciński, trener Czarnych:

- Nie graliśmy w piłkę. Hutnik przewyższał nas o trzy klasy. Coś się zacięło w naszym zespole, pod każdym względem byliśmy słabsi. Byliśmy tłem dla gospodarzy.

Jedyną bramkę dla Czarnych w meczu na Suchych Stawach zdobył w 63 minucie Piotr Kamiński strzałem z około 30 metrów, ale było to już przy stanie...7:0 dla gospodarzy. Bliski szczęścia był też w pierwszej połowie Mirosław Kabata, który w 18 minucie trafił w poprzeczkę. I to właściwie tyle, co można napisać pozytywnego o występie Czarnych.

Piłkarze z Połańca nie mieli w tym spotkaniu nic do powiedzenia, byli tłem dla Hutnika, który przecież nie jest wiodącą siłą w trzeciej lidze. Przed tym pojedynkiem miał na koncie cztery punkty, o jeden mniej od Czarnych! - Coś się zacięło w naszej grze. Byliśmy gorsi od Hutnika o trzy klasy - mówił załamany trener Kiciński.