Dwie bramki Cichosa. Pewna wygrana rezerw Korony - relacja (wideo, zdjęcia)

Kamil MARKIEWICZ
Trwa wspaniała passa podopiecznych Marcina Gawrona. Rezerwy Korony Kielce we wczorajszym meczu z Glinikiem Gorlice zwyciężyli po raz szósty z rzędu.

Marcin Gawron, trener rezerw Korony Kielce:

- Cieszy mnie fakt, że nie przegraliśmy od sześciu spotkań. Chłopcy w ostatnich kolejkach stawili czoło niełatwym przeciwnikom.

Gospodarze mieli sporą przewagę. Już w dziesiątej minucie Łukasz Cichos pokonał bramkarza gości. W 65 minucie Damian Chrzanowski podał do Łukasza Cichosa, który wygrywając powietrzny pojedynek z bramkarzem Glinika, podwyższył na 2:0. Cichos ucierpiał w tym pojedynku, na boisku zastąpił go Łukasz Jamróz. W 83 minucie na listę strzelców wpisał się Michał Michałek, po jego strzale piłka trafiła w słupek, następnie, odbijając się od pleców bramkarza Grądalskiego, trafiła do bramki.