Lider zatrzymany - relacja z meczu Czarni Połaniec - LKS Nieciecza 1:1

MJR
Grzegorz Tomecki trener Czarnych: - Remis w tym meczu jest sprawiedliwy. Cały zespół zagrał na wysokim poziomie. Udało nam się podnieść po stracie bramki. Ten punkt smakuje jak zwycięstwo.
Czarni Połaniec przełamali złą passę występów przed własną publicznością i zremisowali z LKS Bruk-Bet Nieciecza 1:1.

- Jak się przełamać to tylko w takim meczu - mówił przed środowym spotkaniem trener gospodarzy Grzegorz Tomecki. Jak się okazało, były to prorocze słowa, ponieważ jego podopieczni urwali punkt liderowi trzecioligowych rozgrywek LKS Bruk-Bet Nieciecza remisując 1:1.

Pierwsze piętnaście minut gry to nieustające ataki gości. W miarę upływu czasu gospodarze zaczęli grać coraz bardziej odważnie i mądrze. Czujni w obronie coraz częściej gościli pod polem karnym przyjezdnych. Przed szansą stawali Obierak, Łukawski oraz Mazurkiewicz. Ten ostatni w 40 minucie mógł zostać sam na sam z bramkarzem, jednak źle przyjął piłkę i w ostatniej chwili ubiegli go obrońcy. W drugiej połowie kibice zobaczyli ciekawe widowisko i bramki. Pierwszą w 55 minucie strzelili goście, jej autorem był Andrzej Wójcik. Wyrównanie padło w 82 minucie. Mazurkiewicz idealnie wypatrzył wbiegającego w pole karne Mikodę, podał prostopadle, a ten uderzył w długi róg, ustalając wynik spotkania.