Debiut - marzenie Jedynki. Wygrana i remis w II lidze futsalu

dor
W drugiej kolejce w grupie 3 w II lidze futsalu historyczne zwycięstwo odniosła Jedynka Busko-Zdrój, a EKOM Futsal Nowiny wywalczył jeden punkt.

Heiro Rzeszów - Jedynka Buska-Zdrój 4:8 (1:3)
Artur Rusin 2, Daniel Suchan 2, Dominik Mączyński 2, Marcin Pituła, Krzysztof Moszumański.

Jedynka grała w składzie: Zachariasz, Rusin, Mączyński, Pituła, Suchan oraz Kowalski, Moszumański, Kubera, Mierzwa, Śledź, Sarna.

- Debiut marzenie. Nie spodziewaliśmy się takie wyniku. Mecz był bardzo wyrównany. Po przerwie, przy stanie 6:4, gospodarze wycofali bramkarza i z kontrataku zdobyliśmy jeszcze siódmą i ósmą bramkę - z zadowoleniem mówił Lech Malczewski, trener Jedynki.

EKOM Futsal Nowiny - Akademia Futsal Tarnów 4:4 (2:0)
bramki dla Nowin zdobyli Maciej Ponikowski 2, Grzegorz Jaworski, Dominik Szymkiewicz.

Drużyna z Nowin nadal czeka na pierwsze ligowe zwycięstwo. Po emocjonującym, prowadzonym w szybkim tempie meczu tylko zremisowała z Akademią Futsal Tarnów 4:4, prowadząc do przerwy 2:0. -Po raz kolejny zawiodła skuteczność. Sytuacji bramkowych było co najmniej dziesięć, a mimo to nie wygraliśmy tego spotkania - mówił Michał Panas, trener zespołu z Nowin.

1. Akademia Tarnów 2 4 10:8
2. Jedynka Busko 1 3 8:4
3. Góral Tryńcza 1 3 3:2
4. Futsal Nowiny 2 1 6:7
5. Heiro Rzeszów 2 0 8:14

W następnej kolejce: niedziela, 27 listopada: Jedynka Busko - Zdrój - EKOM Futsal Nowiny (godz. 16).