Gra 3 liga. Derbowa wygrana Czarnych Połaniec z Wisłą Sandomierz, porażki KSZO 1929 Ostrowiec i ŁKS Probudex Łagów [ZDJĘCIA]

dor, jkm
Czarni Połaniec wygrali z Wisłą Sandomierz 2:1
Czarni Połaniec wygrali z Wisłą Sandomierz 2:1 Tomasz Kaczmarczyk/Damian Wiśniewski
W weekend 23-24.10.2021 gra piłkarska 3. liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

Czarni Połaniec – Wisła Sandomierz 2:1 (0:1)
Bramki: Adrian Gębalski 73, 88 – Jakub Mażysz 25.
Czarni: Siryk – Bawor, Woś, Bakowski, Bażant – Mazurek (52 Banik), Ferenc, Hul (26 Kron), Wątróbski (70 Łąk), Mucha (70 Smoleń) – Gębalski.
Wisła: Borusiński – Partyka, Boksiński, Dworzyński – Kudriawcew, Janik (75 Siedlecki), Handzlik, Jarosz (83 Charszla) – Rak (68 Wiśniewski), Mażysz, Bełczowski.
Żółte kartki: Kron – Handzlik.
Sędziował: Artur Szelc.
Widzów: 200.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych Czarni i Wisła stworzyli interesujące widowisko, w którym sytuacja zmieniała się niczym w kalejdoskopie. Do przerwy prowadzili goście po golu Jakuba Mażysza, który miał też okazję na 0:2, a raz piłka odbiła się od poprzeczki bramki drużyny z Połańca. – Szkoda naszych okazji, bo można było przywieźć punkty – powiedział zawiedziony Jarosław Pacholarz, trener Wisły. W drugiej połowie błysnął niewidoczny przed przerwą Adrian Gębalski, który doprowadził do remisu, po tym jak piłkę zbił mu Krępa, a decydujące trafienie zaliczył po wrzutce Krona. W szalonej końcówce obie strony mogły jeszcze powiększyć swój dorobek bramkowy, ale po końcowym gwizdku cieszyli się gospodarze. – Walczyliśmy z uporem i to zostało nagrodzone. Dobrze mieć w swoich szeregach kogoś takiego jak Adrian Gębalski – podkreślił Grzegorz Wcisło, szkoleniowiec Czarnych Połaniec, którym przybywa problemów kadrowych (teraz poważna kontuzja Hula), na szczęście też punktów. A Gębalski ma już 13 trafień i bije się o tytuł króla strzelców trzeciej ligi. Oglądanie go w akcji to przyjemność i pojawiają się refleksje, dlaczego ten napastnik się nie wybił wyżej.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Hudzik 75.

Orlęta Radzyń Podlaski - ŁKS Probudex Łagów 4:1 (2:1)
Bramki: Arkadiusz Maj 3, 57, Patryk Szymala 26, Paweł Czeladko 79 - Artur Piróg 6.
Orlęta: Nowacki –Chelyodko, Chyła, Myszka, Szymala – Kamiński, Korolczuk (62 Bożym) – Rycaj, Ćwik (68 Skrzyński), Koszel – Maj.
ŁKS: Banach – Rogala (62 Gierczak), Stelmach, D. Urban – Cichocki (62 Wilk), Waniek (62 Kapsa), Mydlarz, Dani Jodar (76 Urbański) – Imiela, Piróg, Ozimek.
Żółte kartki: Myszka, Korolczuk, Skrzyński – Dani Jodar, Imiela.
Sędziował: Dawid Deptuła (Białystok).

- Przegraliśmy, bo przy stanie 1:1 zmarnowaliśmy świetne okazje. W drugiej połowie prezentowaliśmy się bardzo słabo – podsumował Ireneusz Pietrzykowski, trener ŁKS Probudex Łagów. Jego ekipa na początku niefortunnie zaaplikowała sobie samobója, ale szybko do remisu doprowadził Artur Piróg. Potem on i Adam Imiela zmarnowali dogodne okazje, a gospodarze trafili do siatki Huberta Banacha po raz drugi. Po zmianie stron ŁKS Probudex Łagów stanowił tylko tło dla Orląt i poniósł dotkliwą porażkę.

Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm 0:1 (0:0)
Bramka: Ezana Kahsay 64

Wisłoka Dębica - Cracovia II Kraków 2:0 (0:0)
Bramki: Dominik Cabała 51, Łukasz Siedlik 56.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik 0:3 (0:2)

18. Wólczanka Wólka Pełkińska 14 6 11-31

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: