Grad medali dla mistrzów sztuk walki ze Stalowej Woli

/stan/
Ekipa Kaito Stalowa Wola zdobył dziewięć medali na zawodach ALMMA 31
Ekipa Kaito Stalowa Wola zdobył dziewięć medali na zawodach ALMMA 31 Archiwum
Dziewięć medali w formule MMA (mieszanych sztuk walki) oraz BJJ (brazylijskiego ju - jitsu) zdobyli zawodnicy Kaito Stalowa Wola na zawodach ALMMA 31 - Mistrzostwa Polski Centralnej rozegranych w Żyrardowie.

Złoto medale zdobyli: Sylwester Miller w wadze do 62 kilogramów (MMA Ograniczona Formuła Senior), Wojciech Surowaniec w wadze do 67 kilogramów (MMA OFS), Krzysztof Błachnio w wadze do 62 kg (BJJ No Gi, czyli bez "kimona").

Srebrne medale zdobyli: Adam Danaj w wadze do 73 kg (BJJ No Gi) oraz Sebastian Szubartowski w wadze do 96 kg (MMA OFS).

Brązowe medale przywieźli: Krzyszof Błachnio w wadze do 62 kg (MMA OFS), Bartosz Sudoł w kategorii open (MMA OFS), Paweł Czuj w wadze do 67 kg (MMA junior) oraz Kamil Wójcik w wadze do 62 kg (BJJ No Gi).

W zawodach brali również udział inni zawodnicy stalowowolskiego klubu: Kamil Banach, Artur Sztaba, Patryk Fils, Mateusz Ląd, Mateusz Gut, Adrian Suluch, Piotr Grzegorczyk, oraz Marcin Florek.

- Był to ostatni start w obecnym roku kalendarzowym zawodników Kaito Stalowa Wola, teraz poprzez ciężką prace na treningach nasi reprezentanci szlifować będą formę na zawody na przełomie lutego i marca. - mówi Adam Danaj z Kaito.