Dorota Kułaga, Bartosz Wartałowicz
W świąteczny długi weekend 11-13.11.2022 odbyła się kolejka piłkarskiej 3. ligi. Sprawdź wyniki i tabelę.

Unia Tarnów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 (0:0)
Bramki: Adrian Kajpust 52 - Kostiantyn Czernij 64.
KSZO: Burek - Maidanevych, Mężyk, Camargo, Cukrowski (75 Pawlik) - Tymoshenko, Burzyński (85 Persona), Dziubiński - Brągiel (52 Bełczowski), Czernii (85 Lipka), Nawrot.
Żółte kartki: Cukrowski, Burzyński.

-Jestem połowicznie zadowolony z wyniku tego meczu, bo liczyliśmy na 3 punkty. Stworzyliśmy kilka sytuacji, graliśmy dobrze, chociaż ciężko o to było na boisku w Tarnowie. Mieliśmy dużo odbiorów na połowie rywala, jednak nie wykorzystaliśmy tego, żeby zaskoczyć gospodarzy. Jest lekki niedosyt, ale cieszy, że udało się nam odpowiedzieć w krótkim czasie na bramkę rywali - podsumował Rafał Wójcik, trener KSZO.

Wisłoka Dębica - Czarni Połaniec 2:3 (0:3)
Bramki: Mateusz Jędryas 47 z karnego, Maciej Maślany 70 - Mateusz Stańczyk 22, Adrian Gębalski 30 z karnego, 36.
Czarni: Wieczerzak - Smoleń, Załucki (68 Misztal), Woś, Bakowski - Janeczko (73 Łąk), Wiktor, Bażant, Stańczyk (68 Nytko) - Galara - Gębalski.
Żółte kartki: Bażant, Janeczko, Załucki, Stańczyk.

Czarni Połaniec wygrali wyjazdowe spotkanie z Wisłoką Dębica 2:3. Dubletem popisał się Adrian Gębalski, a w 60 minucie Marcin Wieczerzak obronił rzut karny.
-Świetna pierwsza połowa, pod każdym względem, w drugiej niestety Wisłoka dostała wiatru w żagle, strzelili nam z karnego po przerwie, potem zdobyli drugą bramkę, ale najważniejsze, że wracamy z kompletem punktów - skomentował trener Czarnych, Michał Szymczak.

Chełmianka Chełm - ŁKS Łagów 1:2 (0:0)
Bramki: Mateusz Szwed 80 z karnego - Bartłomiej Kafel 50, Adam Imiela 59.
ŁKS Łagów: Lipiec - Tonia, Ziemnik, Szymocha, Seweryn - Rogala - Rogoziński, Mydlarz (90+4 Słabosz), Kafel (82 Waniek), Imiela - Lepiarz (75 Chełmecki).
Żółte kartki: Rogala, Szymocha (Łagów).

-Bardzo trudny mecz, Chełmianka to bardzo solidny zespół, ale zagraliśmy dobre spotkanie, przede wszystkim w obronie. Mieliśmy sporo okazji, dużo szybkich ataków i wygraliśmy zasłużenie - podsumował szkoleniowiec ŁKS-u, Ireneusz Pietrzykowski.

Korona II Kielce - Avia Świdnik 0:1 (0:0)
Bramka: Wojciech Białek 62.
Korona II: Mamla - Zwoźny, Kiercz, Seweryś, D. Lisowski, Mucha (79’ Shinonaga), P. Lisowski (71’ Płocica), Turek, Strzeboński (61’ Kiełb), Konstantyn (79’ Bielka) - Szulc (46’ Pokora)
Avia: Rosiak – Dobrzyński, Kursa, Mykytyn, Drozd, Uliczny, Ćwik (46’ Popiołek), Kunca (81’ Niewęgłowski), Zając, Kompanicki, Białek (74’ Rak).

Jedyny gol padł w 62 minucie po strzale Wojciecha Białka z linii pola karnego. Podopieczni Mariusza Arczewskiego do końca walczyli o zdobycie wyrównującej bramki. Bliscy szczęścia byli tuż przed zakończeniem pojedynku, ale piłka po uderzeniu głową Adriana Bielki zatrzymała się na poprzeczce.

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola 0:3 (0:1)
Bramki: Jakub Kowalski (z karnego) 18, Arkadiy Filipchuk 52, Sławomir Duda 71.
Wisła: Ciołek - Cichoń (80 Igor Wódz), Partyka, Sudy, Krajewski (88 Bruzda), Troyanowskyi - Kałaska, Persak (80 Bednarz), Peda (74 Stępień) - Solodovnicov, Sprawka.
Sędziował: Marek Kulczyk (Regulica).
Żółte kartki: Kałaska, Peda, Solodovnicov.

Wciąż trwa zła passa drużyny prowadzonej przez Jarosława Pacholarza. Po porażce 0:8 z Koroną, kibice z pewnością liczyli na więcej. Strzelanie w drużynie gości rozpoczął z rzutu karnego Jakub Kowalski. Do przerwy więcej goli nie padło, a w drugich 45 minutach Stal Stalowa Wola dołożyła jeszcze dwie bramki i zamknęła to spotkanie. Ostatni mecz Wisły Sandomierz na własnym stadionie zakończył się porażką gospodarzy 0:3.

Lublinianka Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0 (0:0)
Bramki: Artiom Waśkow 46, Michał Paluch 58, Fryderyk Janaszek 82.

Cracovia II Kraków - Sokół Sieniawa 4:2 (1:0)
Bramki: Sebastian Strózik 12, 51, Przemysław Kapek 65, Thiago 90+1 - Krystian Majka 83, Dominik Pikiel 87.

KS Wiązownica - Podlasie Biała Podlaska 0:2 (0:0)
Bramki: Jarosław Kosieradzki 50, Brian Galach 65.

Wieczysta Kraków - Podhale Nowy Targ 3:0 (1:0)

• 18. Wisła Sandomierz 16 9 15-43

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani