Jacek Czech z Integracji Tarnobrzeg bez medalu w Paraolimpiadzie

/DASZ/
Jacek Czech z tarnobrzeskiej Integracji choć był bardzo bliski miejsca na podium, to nie zdobył w Londynie żadnego medalu. Piotr Szpak
Nie udało się pływakowi tarnobrzeskiej Integracji Jackowi Czechowi zdobyć medalu podczas Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie. Mimo, że tarnobrzeżanin startował w Londynie trzykrotnie to nie zdołał odnieść sukcesu.

W ostatnim swym występie w Londynie Czech zajął czwarte miejsce w wyścigu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym uzyskując czas - 1.06,41. Zwyciężył Chińczyk Yang Yang - 1.01,39, drugi był Rosjanin Dmitrii Kokarev - 1.02,47, a trzeci Grek Aristeidis Marrodimitris - 1.04,86. Właśnie ci trzech zawodnicy rozdzielili między sobą medale także w wyścigach na 50 metrów stylem grzbietowym oraz na 100 metrów kraulem, w których startował tarnobrzeżanin.

Przypomnijmy, że nasz zawodnik był czwarty na 100 dowolnym oraz piąty na 50 grzbietem. Pływak z tarnobrzeskiej Wielowsi może, więc mówić o sporym pechu, bowiem do zdobycia medalu zabrakło mu bardzo niewiele.