MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Janusz Sochacki, wieloletni dyrektor Banku PKO BP w Sandomierzu odchodzi na emeryturę. Ależ to było pożegnanie!

Klaudia Tajs
Klaudia Tajs
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
- Mogłem odejść na emeryturę już dwa lata temu ale mając tak wspaniały zespół trudno mi było podjąć decyzję – przyznał Janusz Sochacki, dyrektor Banku PKO BP w Sandomierzu, który po 26 latach kierowania oddziałem odchodzi na emeryturę. Dyrektora żegnali współpracownicy i zespół z sandomierskiego oddziału, który na pożegnalne spotkanie przygotował swojemu dyrektorowi moc niespodzianek, w tym tort w kształcie „Echa Dnia”, który donosi o odejściu na emeryturę dyrektora Janusza Sochackiego.

Janusz Sochacki, wieloletni dyrektor Banku PKO BP w Sandomierzu odchodzi na emeryturę

Takiego pożegnania, jakie zgotowano Januszowi Sochackiemu mógłby sobie życzyć ze strony swojej załogi nie jeden odchodzący na emeryturę dyrektor. Na spotkaniu w Restauracji Królewska w sobotnie popołudnie pojawili się byli i obecni współpracownicy dyrektora z sandomierskiego oddziału oraz dyrekcja i współpracownicy w regionu małopolsko – świętokrzyskiego.

Janusz Sochacki od 1998 roku był dyrektorem Oddziału PKO BP w Sandomierzu. Z perspektywy mijających lat można powiedzieć o dużym rozwoju Oddziału PKO w Sandomierzu w zakresie obsługi klientów. Oddział stawał się z dnia na dzień bankiem coraz bardziej nowoczesnym dla każdego segmentu klienta i dla klienta w każdym wieku.

Zobaczcie galerię zdjęć z pożegnania Janusza Sochackiego, wieloletniego dyrektora Banku PKO BP w Sandomierzu

Jednak w Sandomierzu i regionie, to osoba, której nikomu przedstawiać nie trzeba. To samorządowiec i menedżer, który w latach 1994–1995 był burmistrzem Sandomierza, zaś w latach 1995–1997 wicewojewodą tarnobrzeskim. - O odejściu na emeryturę Janusz Sochacki mówi z nostalgią. - Łącznie przepracowałem 44 lata, w tym 26 lat w banku. Mam dość bogaty życiorys, ale głównie związany byłem z administracją. Co będę robił na emeryturze? Przez całe życie kupowałem książki, które teraz będę chciał przeczytać Jednak obawiam się, że nie zdążę wszystkich przeczytać, ale przynajmniej będę próbował – przypomniał dyrektor.

Za dotychczasową współpracę w imieniu dyrekcji podziękowała Iwona Kubańska, dyrektor regionu małopolsko – świętokrzyskiego Banku PKO BP. - Będziesz legendą partnera i mentora, legendą która stworzyła wspaniały zespół – przyznała Iwona Kubańska, dyrektor regionu małopolsko – świętokrzyskiego Banku PKO BP.

Ciepłe słowa w stronę dyrektora skierowali także byli i obecni pracownicy sandomierskiego oddziału, którzy dla swojego odchodzącego szefa przygotowali moc niespodzianek. Dyrektor Sochacki odebrał „Certyfikat Emeryta”, wzmacniające trunki na jesienne wieczory i tort w kształcie „Echa Dnia”, z którego można było dowiedzieć o sensacyjnym doniesieniu, mówiącym, że Janusz Sochacki odchodzi na emeryturę.

Były niebieskie róże i moc życzeń.

Janusz Sochacki związany był także z Spółdzielnią PSS Sandomierz, gdzie pełnik funkcję wiceprezesa. W Sandomierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zajmował się zasobami mieszkaniowymi. Od 1994 do 1995 pełnił funkcję burmistrza Sandomierza, następnie został powołany na stanowisko wicewojewody tarnobrzeskiego. Funkcję pełnił od 1995 do 1997. W kadencji 1998–2002 zasiadał w radzie powiatu sandomierskiego. W 2002, 2006 i 2010 wybierany był do rady miejskiej Sandomierza z ramienia komitetu Sandomierz Razem. Jednocześnie w latach 2006–2008 i 2010–2012 pełnił funkcję jej przewodniczącego.
Jest odznaczony Srebrnym (1997) i Złotym (2005) Krzyżem Zasługi.

Zobaczcie galerię zdjęć z pożegnania Janusza Sochackiego, wieloletniego dyrektora Banku PKO BP w Sandomierzu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Janusz Sochacki, wieloletni dyrektor Banku PKO BP w Sandomierzu odchodzi na emeryturę. Ależ to było pożegnanie! - Echo Dnia Świętokrzyskie

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Podkarpackie