Kibice Stali Stalowa Wola na meczu z KKS Kalisz. Byłeś? Znajdź się na zdjęciach!

Redakcja Polska Press
Kibice Stali na meczu w Kaliszu. Zobacz więcej na kolejnych slajdach >>>>
Kibice Stali na meczu w Kaliszu. Zobacz więcej na kolejnych slajdach >>>>Mariusz Kurzajczyk
W sobotę pierwszego czerwca Stal Stalowa Wola wygrała z KKS Kalisz finał baraży o awans do pierwszej ligi. Zielono-czarnych wspierało na wyjeździe wielu kibiców - byłeś wśród nich? Zobacz nasze zdjęcia.

Kibice na meczu Stal Stalowa Wola - KKS Kalisz

W sobotę Stal Stalowa Wola odniosła bardzo duży sukces. Wygrała w Kaliszu 2:1 z miejscowym KKS finał baraży i po 14 latach awansowała do pierwszej ligi, czyli na zaplecze PKO BP Ekstraklasy. Zielono-czarnych głośnym dopingiem wspierała w tym meczu duża liczba fanów. Byłeś wśród nich? Zobacz nasze zdjęcia:

Sam mecz był niezwykle emocjonujący. Do przerwy 1:0 prowadził zespół z Kalisza, jednak na początku drugiej połowy Stal najpierw wyrównała, a minutę potem objęła prowadzenie 2:1, którego nie oddała już do końca spotkania. Oba gole dla naszego zespołu strzelił Jakub Górski, a kaliszanie kończyli mecz w ósemkę.