Kolejny świetny występ weterana z Tarnobrzega

SESZ
Janusz Malarz zajął drugie miejsce w turnieju Grand Prix Weteranów, który rozegrany został w Krapkowicach. Archiwum klubowe
Kolejny raz formą błysnął najstarszy tenisista stołowy z naszego regionu, reprezentant Integracyjnego Klubu Sportowego Jezioro Tarnobrzeg Janusz Malarz.

Podczas piątej edycji turnieju Grand Prix Polski Weteranów, który rozegrany został na obiektach hali widowiskowo-sportowej w Krapkowicach Zawodnik tarnobrzeskiego klubu wywalczył drugie miejsce w kategorii wiekowej mężczyzn powyżej 75 roku życia. Malarz wygrał wszystkie pojedynki w grupie, triumfował także w ćwierć-finale oraz w półfinale, by w pojedynku o pierwsze miejsce po zaciętej walce ulec Henrykowi Glure z Bydgoszczy 1:3 (8:11, 13:11, 11:8, 11:7). W dniach 18-19 lutego w Jastrzębiu-Zdrój odbędzie się kolejne bo szóste Grand Prix Polski Weteranów, w których wystartuje dziarski tarnobrzeżanin, który w przeszłości reprezentował barwy drugoligowych drużyn Siarki Tarnobrzeg oraz SHL Kielce.