sportowy24
  Nowi piłkarze w kręgu zainteresowań trenera Stali Stalowa...

  Nowi piłkarze w kręgu zainteresowań trenera Stali Stalowa Wola

  /ARKA/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Sławomir Adamus podczas przerwy zimowej może sprawdzić w naszym drugoligowym zespole między innymi Wojciecha Białka, byłego napastnika KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Konrada Nowaka, pomocnika Wisły Puławy.
  Paweł Fydrych (z lewej) i Kamil Radulj z Karpat Krosno są w kręgu zainteresowań trenera drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, Sławomira Adamusa

  Paweł Fydrych (z lewej) i Kamil Radulj z Karpat Krosno są w kręgu zainteresowań trenera drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, Sławomira Adamusa. ©Arkadiusz Kielar

  W okresie zimowym w Stali zajdą niewielkie zmiany. Trener Adamus i działacze piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA zapowiadają, że jeżeli będą wzmocnienia, to do kadry dojdzie najwyżej dwóch-trzech nowych piłkarzy. W kręgu zainteresowań są wspomniani Białek (były napastnik m.in. Motoru Lublin i Avii Świdnik, który zrezygnował we wrześniu z występów w KSZO - przyp. ARKA) i Nowak, a także sprawdzani podczas niedawnego sparingu z Resovią Rzeszów Kamil Radulj i Paweł Fydrych z Karpat Krosno, Michał Rajtar z Roztocza Szczebrzeszyn, Damian Rataj z Zartmetu Olender Nowa Sól. Do tego grona może dojść jeszcze jeden zawodnik z naszego regionu, na razie jego nazwisko jest trzymane w tajemnicy.

  - Zobaczymy, jak będzie wyglądać także sprawa z bramkarzami - mówi Mariusz Szymański, działacz Stali PSA. - Zmiennikiem Bartłomieja Dydy może zostać Paweł Zieliński, który ostatnio grał w zespole juniorów Legii Warszawa, ale może wrócić do nas z wypożyczenia. Chyba, że Legia zdecyduje się go od nas wykupić. Trenuje z nami Sebastian Kosiorowski, który rozwiązał niedawno umowę z Jagiellonią Białystok, ale on może znaleźć klub z wyższej ligi. Kontakt na razie urwał nam się z Markiem Bihunem, który trenował u nas przed sezonem, a jesienią grał w Mieszku Gniezno. Może pojawią się kolejne nazwiska, jeżeli chodzi o bramkarzy, mamy jeszcze trochę czasu.

  Więcej w środowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Studniówki

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Weź udział w Teście Wiedzy o UE i wygraj atrakcyjne nagrody!

  Weź udział w Teście Wiedzy o UE i wygraj atrakcyjne nagrody!