Para na medal

/DASZ/
Andrzej Rupala stanął na najwyższym stopniu podium podczas Halowych Mistrzostw Polski Weteranów w lekkoatletyce. Fot. Piotr Szpak
Podczas rozegranych w Spale 19 Lekkoatletycznych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Weteranów małżeństwo z Tarnobrzega, Andrzej i Grażyna Rupalowie, stanęli na podium.

Andrzej Rupala, startujący w kategorii wiekowej M50 (50-59 lat) zdobył złoty medal w biegu na dystansie 60 metrów, pokonując ten dystans w czasie 9,90 sek. Żona Andrzeja, Grażyna Rupala, startująca podobnie jak mąż w kategorii wiekowej M50, była trzecia w biegu sprinterskim na 60 metrów, uzyskując czas - 10,50. W zawodach wystartowało ponad 200 zawodników z kraju i z zagranicy.

To kolejny sukces sportowego małżeństwa z Tarnobrzega, które corocznie przywozi medale z halowych i letnich mistrzostw Polski.