Piłkarz "Stalówki", Artur Cebula, nie zagra już w tym sezonie

/ARKA/
Wychowanek Stali Stalowa Wola, Artur Cebula, ma poważne kłopoty ze zdrowiem.
Wychowanek Stali Stalowa Wola, Artur Cebula, ma poważne kłopoty ze zdrowiem. Arkadiusz Kielar
Piłkarz drugoligowej Stali Stalowa Wola, Artur Cebula, nie wróci już na boisko w obecnym sezonie. Utalentowany zawodnik nie może grać przez poważne kłopoty z kolanem.

20-letni Cebula to wychowanek Stali. W 2010 roku został zawodnikiem Korony Kielce, w której występował w Młodej Ekstraklasie. Do stalowowolskiej drużyny został po raz kolejny wypożyczony, na rundę jesienną. Mogący grać w obronie lub pomocy piłkarz miał już długą przerwę w grze z powodu kontuzji, wrócił na boisko po dziesięciu miesiącach przerwy w sierpniowym spotkaniu "Stalówki" w Pucharze Polski ze Śląskiem Wrocław, przegranym w Stalowej Woli po dogrywce 1:3. Ale wkrótce znowu pojawiły się kłopoty z kolanem.

- Po ligowym meczu z Olimpią Elbląg (Stal wygrała u siebie 24 sierpnia 1:0 - przyp. ARKA) znowu przestałem grać, czeka mnie kolejna operacja, za miesiąc-dwa. Nie wiem kiedy wrócę do gry, myślę, że za rok. Mecze Stali oglądam z trybun... - mówi Artur Cebula.

Więcej w środowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.