Piłkarze Ceramiki Hadykówka zaczęli w siedmiu! Grali z Koniczynką Ocice tylko 15 minut! (zdjęcia)

/ram/
Z powodu zdekompletowania drużyny Ceramiki Hadykówka, przy stanie 0:0 sędzia zmuszony był przerwać niedzielny mecz Klasy A grupy 6 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg - Ceramika Hadykówka. Fot. M. Radzimowski

Do tego meczu, przeżywająca problemy finansowe i kadrowe Ceramika, wystawiła tylko siedmiu piłkarzy. Już od pierwszych minut przewagę optyczną uzyskali gospodarze, jednak ich ataki na bramkę gości były chaotyczne i nie przyniosły efektu w postaci gola. Duża zresztą w tym zasługa bramkarza przyjezdnych, który wyciągnął kilka "setek".

W 15 minucie meczu jeden z piłkarzy Ceramiki został sfaulowany i doznał kontuzji, która uniemożliwiała mu dalszą grę. Arbiter zmuszony był przerwać mecz z powodu zdekompletowania drużyny.