Piłkarze "Stalówki" wygrali sparing w Dębicy

/ARKA/
Wojciech Białek (w środku) strzelił kolejnego gola w sparingu dla Stali Stalowa Wola. Marcin Radzimowski
Drugoligowy zespół ze Stalowej Woli pokonał na sztucznej murawie trzecioligowego Izolatora Boguchwała 3:2. Bramki dla Stali: Białek 40, Gęśla 42, Walasek 56, dla Izolatora: Karwat 12, Płonka 46.

Stal: Socha - Rosłoń, Drozd, Walasek, Myszka - Piątkowski, Skórski, Horajecki, Gilar - Białek, Gęśla oraz Demusiak, Turczyn, Wieprzęć, Radawiec, Panikowski.
Kolejnego gola w przerwie zimowej strzelił dla "Stalówki" Wojciech Białek, ten napastnik potwierdza dobrą formę.

Użytek ze swojego wzrostu potrafił zrobić inny nowy piłkarz naszej drużyny, niemal dwumetrowy Patryk Walasek, który zdobył bramkę w Dębicy po strzale głową. W sparingu z Izolatorem z powodu urazów oraz wyjazdu na studia zabrakło Bartłomieja Dydy, Macieja Witka, Krystiana Getingera, Marka Kusiaka, Bartłomieja Strzębskiego. Trener Sławomir Adamus chciałby jeszcze w przerwie zimowej pozyskać kogoś do defensywy, zastanawia się między innymi nad Pawłem Byrskim, który odszedł z Olimpii Elbląg i ostatnio był w kręgu zainteresowań Resovii Rzeszów. Być może powróci też temat Pawła Mrozińskiego ze Stali Mielec.

Sparingi rozgrywali także czwartoligowcy. Sokół Nisko przegrał z Janowianką Janów Lubelski 3:4 (1:1), Wlizło 15, Flis 75, 80 - Drabik samobójcza 10, Piecyk 50, Budkowski 60, Sadowski 90, a Stal Nowa Dęba pokonała zespół Sokoła Kolbuszowa Dolna 6:0 (2:0), Uznański 10, Nowak 15, Kowal 58, Kościelny 65, Pogoda 77, Marut 83.

Szczegóły w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.