Porażka siatkarek Stali Nowa Dęba

/DASZ/

Mimo porażki z wiceliderem tabeli siatkarki Stali Nowa Dęba, które dysponują najmłodszym zespołem w trzeciej lidze zasłużyły na pochwały. W nagrodę za ambitną postawę wygrały z wyżej notowanymi rzeszowskimi studentkami seta.

Stal Nowa Dęba - AZS Uniwersytet Rzeszowski Rzeszów 1:3 (13:25, 15:25, 25:23, 13:25).
Stal: Gaweł, Wrzos, Muszyńska, Bunio, Zielińska, Tomczyk - Wójcik (libero).

Nowodębianki były bez szans w konfrontacji ze starszymi od siebie rywalkami, których celem jest w tym sezonie walka o awans do drugiej ligi. Po dwóch gładko przegranych przez gospodynie setach, wzięły się one w garść i trzecią partię, po ambitnej i niezłej grze rozstrzygnęły na własną korzyść. - Tylko za ten wygrany set należą się dziewczynom słowa pochwały, ale trzeba przyznać, że w całym meczu ładnie walczyły i to także trzeba docenić - mówił po spotkaniu szkoleniowiec nowodębianek Czesław Potyrało.