MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Przebieg ulicy Lwowskiej Bis w Sandomierzu ważny dla mieszkańców osiedla w Tarnobrzegu. Zaproszenie na spotkanie 9 lipca

Wioletta Wojtkowiak
Wioletta Wojtkowiak
Prezydent Tarnobrzega na spotkaniu dotyczącym przebiegu Lwowskiej Bis. Szczegóły zostaną omówione z mieszkańcami 9 lipca
Prezydent Tarnobrzega na spotkaniu dotyczącym przebiegu Lwowskiej Bis. Szczegóły zostaną omówione z mieszkańcami 9 lipca Urząd Miasta Tarnobrzega
Włodarze Sandomierza i Tarnobrzega ponownie rozmawiali w Świętokrzyskim Zarządzie Dróg w Kielcach o przebiegu planowanej ulicy Lwowskiej Bis. Zainteresowanych mieszkańców obu miast zapraszają na spotkanie, które odbędzie się 9 lipca.

Spotkanie dla mieszkańców na temat przebiegu Lwowskiej Bis odbędzie się 9 lipca

Prowadząca w kierunku Tarnobrzega Lwowska Bis ma być częściowo nowym fragmentem drogi wojewódzkiej 723 i pełnić rolę obwodnicy Sandomierza.

Informowaliśmy już, że władze Tarnobrzega zabiegają o korektę w planie inwestycji - chodzi o skomunikowane ulicy Krańcowej na osiedlu Wielowieś w Tarnobrzegu z planowanym rondem u zbiegu ulic Lwowskiej i Warszawskiej, by mieszkańcy mogli dojeżdżać do swoich posesji bez konieczności nadrabiania trzech kilometrów.

We wtorek w Świętokrzyskim Zarządzie Dróg w Kielcach odbyło się zapowiedziane kolejne spotkanie w tej sprawie, w którym uczestniczyli burmistrz Sandomierza Paweł Niedźwiedź i prezydent Tarnobrzega Łukasz Nowak.

- To zagadnienie ważne jest dla mnie z powodu naszej tarnobrzeskiej ulicy Krańcowej, której przyłączenie do nowej sandomierskiej ulicy musi zostać właściwie zaplanowane, tak, by jej mieszkańcy nie zostali wykluczeni komunikacyjnie - poinformował prezydent Tarnobrzega.

Aby przybliżyć tę sprawę mieszkańcom obydwu miast włodarze zapraszają na spotkanie, które odbędzie się 9 lipca o godzinie 10 w Porcie Kultury przy ulicy Portowej 24.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Podkarpackie