Remisowy sparing piłkarzy Siarki Tarnobrzeg (zdjęcia)

/PISZ/
W bramce Siarki bardzo dobrze spisywał się testowany bramkarz Broni Radom Norbert Wnukowski Marcin Radzimowski
W rozegranym na sztucznym boisku w Ożarowie pierwszym w tym roku sparingowym meczu piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali z Wisłą Sandomierz 2:2 (2:0).

Gole dla tarnobrzeżan strzelili: Tomasz Wolan w 25 i Kamil Zalewski w 88 min, dla Wisły Maciej Ziółek w 65 i Daniel Chorab w 80 m.
W pierwszej połowie w bramce Siarki zagrał testowany 19-letni Norbert Wnukowski z Broni Radom, który zebrał bardzo dobre recenzje.

- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była znacznie lepsza niż druga. Mam nadzieję, że w następnych meczach będzie już lepiej - stwierdził szkoleniowiec tarnobrzeskiej drużyny Artur Kupiec.