Tomasz Ryzner
Siarka za tydzień rozpoczyna sezon meczem ze Zniczem Pruszków
Siarka za tydzień rozpoczyna sezon meczem ze Zniczem Pruszków Marcin Radzimowski
W rozegranym w Busku Zdroju meczu sparingowym Siarka Tarnobrzeg, beniaminek 2. ligi, pokonała 3:2 Puszczę Niepołomice, 14. drużynę 1. ligi z poprzedniego sezonu.

Siarka rozpoczęła mecz w składzie: Pietryga - Chmelenko, Stefanik, Józefiak - Stańczyk, Bieniarz, Kaliniec, Sulkowski - Zawiślak, Jacenko - Adamek. W drugiej połowie w tarnobrzeskim zespole na boisku pojawili się: Kacper Zbyradowski, Filip Krempa, Paweł Rogala, Marcel Tyl, Ivan Agudo, Paweł Mróz, Dawid Bałdyga, Krystian Furman i zawodnik testowany

W 60. minucie na boisku pojawił się Ivan Agudo, który 6 minut później trafił do siatki.

Siarka Tarnobrzeg – Puszcza Niepołomice 3:2 (2:1)

Bramki: Klisiewicz 38, Silva 75 – Józefiak 18, Zawiślak 42, Agudo 66.