Siarka Tarnobrzeg pokonała świdnicką Avię 3:1 (zdjęcia, video)

Grzegorz Lipiec
Napastnik tarnobrzeskiej Siarki Tomasz Walat strzelił Avii Świdnik dwa gole i walnie przyczynił się do zwycięstwa "Siarkowców" 3:1. Grzegorz Lipiec
W meczu 13 kolejki trzeciej ligi podkarpacko-lubelskiej Siarka Tarnobrzeg pokonała na własnym boisku Avię Świdnik 3:1 (2:0).

Podopieczni Adama Mażysza pokonali na stadionie przy alei Niepodległości w Tarnobrzegu Avię Świdnik 3:1. Bramki dla tarnobrzeskiego zespołu zdobywali: Tomasz Walat 20 minuta, 87 minuta (obie z rzutów karnych) oraz Daniel Beszczyński 42 minuta. Honorowe trafienie dla zespołu gości padło po uderzeniu z rzutu wolnego z 22 metrów, którego autorem był Radosław Muszyński w 56 minucie spotkania.

"Siarkowcy" po 13 kolejkach mają na swoim koncie 25 punktów i do wtorkowego meczu Partyzanta Targowisko z Tomasovią Tomaszów Lubelski zajmują pierwsze miejsce w trzecioligowej tabeli. W 14 kolejce spotkań podopieczni Adama Mażysza zmierzą się w Boguchwale z tamtejszym Izolatorem.

Tomasz Walat prowadzi w klasyfikacji strzelców trzeciej ligi z dorobkiem 12 goli.