Siarka Tarnobrzeg wygrywa z Wisłą Puławy!

/gli/
Radość "Siarkowców" po strzeleniu drugiej bramki. Na pierwszym planie Marcin Truszkowski, autor tego gola. Grzegorz Lipiec
Wymarzona inauguracja rundy wiosennej na własnym boisku przez zawodników i kibiców Siarki Tarnobrzeg. W meczu 24 kolejki drugiej ligi, grupy wschodniej, piłkarze Siarki pokonali Wisłę Puławy 2:0.

Podopieczni trenera Artura Kupca wygrali po raz trzeci z rzędu. Do bramki Wisły z Puław trafiali: Jarosław Piątkowski - 15 minuta oraz Marcin Truszkowski - 85 minuta.

Więcej o meczu przeczytają Państwo w poniedziałkowym sportowym dodatku do "Echa Dnia".