Sokół Nisko nie pozostawia złudzeń Stali Nowa Dęba (zdjęcia)

/gli/
Sokół Nisko (zielone stroje) okazał się lepszy od Stali Nowa Dęba w czwartoligowych derbach północnej części Podkarpacia. Grzegorz Lipiec
W meczu czwartej ligi, grupy podkarpackiej, piłkarze Sokoła Nisko zdominowali Stal Nową Dębę i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

SOKÓŁ NISKO - STAL NOWA DĘBA 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Artur Lebioda 37, 2:0 Piotr Sojecki 57, 3:0 Michał Mistrzyk 82.

Sokół: Furtak - Dyba, Stępień, Serafin, Niedziałek - Mi-strzyk, Woźniak (83 Kwiatkowski), Lebioda, Sojecki (80 Zając), Młynarski (70 Kobylarz) - Myszka.

Stal: Wardzała - Diektiarenko, Dudziak, Dudek, Kowal - Wilk (78 T. Marek), Leśniowski, Rożnowski (78 Rębisz), Duda, R. Marek - Serafin.

Żółte kartki: Myszka, Lebioda (Sokół) Duda, Leśniowski (Stal). Czerwona kartka: Serafin (Sokół) - dwie żółte kartki, w 90 minucie. Sędziował: Paweł Wałęga z Dębicy. Widzów: 300.

Wynik spotkania otworzył Artur Lebioda, który wykorzystał błąd obrony gości skierował piłkę do siatki rywala w 37 minucie. Po przerwie na boisku dominowali zawodnicy Sokoła. Podopieczni Daniela Młynarczyka nie mogli sobie stworzyć okazji bramkowych, a gospodarze skutecznie wykańczali swoje akcje. W 57 minucie na 2:0 podwyższył Piotr Sojecki, a w 82 minucie rezultat meczu ustalił Michał Mistrzyk.

Sokół kończył mecz w "dziesiątkę" po tym, jak za drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną, z boiska wyleciał Michał Serafin.