Stal Stalowa Wola grała w Łodzi z ŁKS II. Zobacz na zdjęciach wspaniały doping kibiców

Stanisław Wróbel
Kibice Stali Stalowa Wola w Łodzi. Zobaczcie na kolejnych zdjęciach jak wspierali drużynę. Krzysztof Szymczak
W meczu czwartej kolejki 2.ligi piłki nożnej ŁKS II Łódź pokonał Stal Stalowa Wola 3:0. Do przerwy było 0:0.Nasz zespół nadal pozostaje więc bez zwycięstwa w tym sezonie. W Łodzi naszej drużynie towarzyszyły grupa kibiców. Zobaczcie jak dopingowali.

Nasz zespół świetne radził sobie w tym meczu do...70 minuty. Niestety wtedy gospodarze wyszli na prowadzenie. Kolejne bramki padły już w ostatnich minutach meczu.