Sukces pływaków Delfina Tarnobrzeg na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Ostrowcu Świętokrzyskim

Marcin Radzimowski
Bardzo udany występ zaprezentowali pływacy Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Tarnobrzeg na ważnych zawodach 12 i 13 latków - Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Sukces pływaków Delfina Tarnobrzeg

Tarnobrzeska drużyna wystąpiła w składzie: Albert Borkowski, Bartosz Włodarczyk, Hubert Zwadowski, Izabela Baran, Mateusz Gajewski, Adam Matusiewicz, Nikodem Kraska, Kacper Pełka, Bartłomiej Kozioł. W klasyfikacji medalowej Delfin Tarnobrzeg zajął III miejsce, zdobywając 5 medali (4 złote i 1 brązowy).

W zawodach brało udział około 180 zawodników z 20 klubów z województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego. Multimedalistą zawodów został Albert Borkowski, zdobywając 4 złote medale w wyścigach indywidualnych. Wiele emocji dostarczyła sztafeta 4x50 m stylem dowolnym, która ostatecznie wywalczyła brązowy medal. Sztafeta popłynęła w składzie: Albert Borkowski, Izabela Baran, Hubert Zwadowski, Bartosz Włodarczyk).