Tenisiści walczyli w Otwartych Halowych Mistrzostwach Stalowej Woli Amatorów

/ARKA/
W finale kategorii powyżej 40 lat Piotr Rogalewicz (z lewej) pokonał Aleksandra Michałowskiego. MKT Stalowa Wola
W hali tenisowej Miejskiego Klubu Tenisowego Stalowa Wola rozegrane zostały Otwarte Halowe Mistrzostwa Stalowej Woli Amatorów. Rywalizowało aż 74 tenisistów, w tym oprócz gospodarzy także z gracze z Warszawy, Łodzi, Lublina, Rzeszowa, Pabianic, Mielca czy Kolbuszowej.

Zawodnicy rywalizowali w kategoriach: Open, powyżej 40 lat i powyżej 50 lat. Przy dużej liczbie uczestników turniej w sobotę zakończył się o… 3 w nocy, a finał w kategorii powyżej 50 lat rozgrywany był w poniedziałek rano.

W kategorii Open rozstawiony z numerem 1 Łukasz Puk z Kraśnika pokonał w finale rozstawionego z numerem 2 Konrada Maciejewskiego z Rzeszowa 6:4, 6:3. W półfinałach odpadli Wojciech Najuch (Tarnowskie Góry) i Leszek Wrzesień (Warszawa).

W kategorii powyżej 40 lat wygrał Piotr Rogalewicz z Pabianic, pokonując Aleksandra Michałowskiego z Lublina 6:3, 7:6. W półfinałach przegrali Jacek Kowal ze Stalowej Woli i Witold Fryc z Kolbuszowej.

W kategorii powyżej 50 lat triumfował w finale Władysław Baran (Dębica), który ograł Krzysztofa Kuśmierczyka z Łodzi 4:6, 6:2, 10:8. W półfinałach odpadli Aleksander Tor (Mielec) i Stanisław Zagórski (Dębica).