"Wykolejenie" Kolejarza. Wyniki grupy 6 stalowowolskiej piłkarskiej klasy A (zdjęcia)

/PISZ/
W meczu dwóch beniaminków, piłkarze LZS Wydrza (w granatowych koszulkach) doznali wysokiej porażki z Łęgiem Stany. Marcin Radzimowski
Niecodzienne zakończenie miało miejsce podczas spotkania Kempusa Kępie Zaleszańskie z Kolejarzem Knapy. Po pierwszej połowie gospodarze wygrywali 6:1, więc goście doszli do wniosku, że nie ma sensu dalej grać i nie wyszli na drugą połowę spotkania!

W meczu na szczycie Sanna Zaklików dostała na własnym boisku tęgie "lanie" od Sokoła Sokolniki, tak samo zresztą jak Unia Skowierzyn od Korony Majdan Królewski. W meczu dwóch beniaminków Wydrza wysoko przegrała z Łęgiem Stany w sposób nie podlegający żadnej dyskusji.

LZS Wydrza - Łęg Stany 1:5 (1:3).
Sanna Zaklików - Sokół Sokolniki 1:6 (0:4).
Unia Skowierzyn - Korona Majdan Królewski 0:6 (0:3).
Truck Kotowa Wola - LZS Jadachy 2:2 (1:2).
Jeziorak Chwałowice - Wielowieś Tarnobrzeg 0:3 (0:0).
Czarni Lipa - Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 0:2 (0:0).

Kempus Kępie Zaleszańskie - Kolejarz Knapy - przerwany po pierwszej połowie przy stanie 6:1 dla gospodarzy.

1. Wielowieś 12 32 36:8
2. Sokół 12 28 35:14
3. Korona 12 26 46:11
4. Sanna 12 25 42:21
5. Jeziorak 12 21 29:19
6. Kempus 12 20 26:19
7. Jadachy 12 16 26:22
8. Łęg 12 16 25:32