Wyłączona z użytku trybuna na stadionie w Stalowej Woli. Kibice odśnieżali boisko

/ARKA/
Kibice którzy wykupili karnety na mecze piłkarzy Stali Stalowa Wola w rundzie wiosennej na trybunę A, będą mogli teraz zasiadać na nowej trybunie K (na zdjęciu). Zdzisław Surowaniec
W kolejnych meczach drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola w rundzie wiosennej na stadionie przy ulicy Hutniczej kibice nie zasiądą już na "starej" trybunie krytej (sektor A) oprócz trybuny honorowej.

Na inaugurację rundy rewanżowej w drugiej lidze w meczu "Stalówki" z Concordią Elbląg, który stalowowolanie wygrali u siebie 1:0, do dyspozycji kibiców była jeszcze połowa trybuny A, a zamknięta była już jej połowa od strony zegara. Jednak w związku ze zmianami organizacyjnymi wynikającymi z wymogów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych stara trybuna kryta będzie już teraz prawie w całości zamknięta, oprócz trybuny honorowej. A maksymalna pojemność stadionu będzie wynosić teraz 1800 widzów, co wpłynie na zmniejszenie kosztów organizacji spotkań. Do dyspozycji kibiców będzie w całości nowa trybuna kryta od strony ulicy Hutniczej (sektor K), nadal też dostępne będą miejsca w sektorze B. Osoby, które wykupiły karnety na rundę wiosenną na trybunę A będą mogły teraz zasiadać na trybunie K.

Po ataku zimy pod znakiem zapytania stoi najbliższy drugoligowy mecz w Stalowej Woli, w sobotę 23 marca z Pelikanem Łowicz. Klasę pokazali kibice "Stalówki", którzy skrzyknęli się i w sobotę odśnieżali boisko, dokładając swoją "cegiełkę", by mecz z Pelikanem mógł jednak zostać rozegrany w terminie.