32. Ogólnopolski Bieg Uliczny odbył się w Sadku koło Szydłowca. Rywalizowali starsi i młodsi biegacze. Zobacz zdjęcia

OPRAC.:
Wojciech Szczepański
Do biegu w Sadku stanęło wielu zawodników. Więcej zobacz na kolejnych slajdach >>>Artur Ludew / Facebook
W niedzielę, 23 czerwca odbył się 32. Ogólnopolski Bieg Uliczny w Sadku. Startowało wielu zawodników.

Bieg Uliczny w Sadku

W niedzielę, 23 czerwca odbył się 32. Ogólnopolski Bieg Uliczny w Sadku.

Zawodnicy wystartowali w biegu głównym o godzinie 16.30. W godzinach 14.10-15.20 odbyła się rywalizacja dzieci i młodzieży na dystansach od 50 do 800 metrów.

Na uczestników czekały medale, a zdobywcy trzech pierwszych miejsc w kategorii kobiet i mężczyzn zdobyli puchary oraz nagrody rzeczowe. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych również otrzymali statuetki.

Artur Ludew, burmistrz Szydłowca wręczał medale i gratulował zawodnikom.

Oprócz biegu odbył się również festyn rodzinny z atrakcjami.

Oto wyniki biegów w Sadku

Mężczyźni:

• 1.Tomasz Biskupski (Zabiegani w Kielcach)
  • 2.Sylwester Lepiarz (LKB Rudnik)
  • 3.Piotr Jaśtal (LKB Rudnik \ NONSTOP TRAIL

Kobiety

• 1.Małgorzata Czarnota (10ŚBOT/Nadri Jędrzejów)
  • 2.Anna Pawlikowska (Czarnecki Run Team)
  • 3.Lidia Czarnecka
  • Najlepszy biegacz z gminy Szydłowiec - Tomasz Orman
  • Najlepsza biegaczka z gminy Szydłowiec - Wioletta Rafalska
  • Najlepszy biegacz z powiatu szydłowieckiego - Grzegorz Banaszczyk
  • Najlepsza biegaczka z powiatu szydłowieckiego - Anna Skrzypek

Najstarszym uczestnikiem 32. Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego Sadek 2024 był Janusz Ordyński