Cztery gole Radomiaka. Dobra postawa Michała Domańskiego (zdjęcia)

/W.Ł/
Michał Domański (z prawej) bardzo dobrze radził sobie w radomskiej bramce.
Michał Domański (z prawej) bardzo dobrze radził sobie w radomskiej bramce. Tadeusz Klocek
4:0 wygrali piłkarze nożni Radomiaka 1910 SA Radom z Podlasiem Biała Podlaska w meczu kontrolnym.

Radomiak Radom - Podlasie Biała Podlaska 4:0 (2:0), Figiel z karnego 33, Odunka 42, Wnuk 78, 85.

Radomiak, 1 połowa: Domański - Wójcik, Świdzikowski, Ojikutu, Derbich, Byszewski, Pach, Prędota, Figiel, Kornacki, Odunka.
Radomiak, 2 połowa: Domański - Wójcik, Świdzikowski (61 Dubina), Ojikutu, Kornacki, Szewczyk, Wnuk, Pach (66 Byszewski), Kubicki, Puton, Leandro.

Wynik i gra długimi momentami Radomiaka cieszy. Całe spotkanie w radomskiej bramce rozegrał Michał Domański, który spisywał się bardzo dobrze.
Radomianie zagrali bez czterech podstawowych piłkarzy, Piotra Wlazło, Jakuba Cieciury, Piotra Banasiaka (urazy) i Mateusza Radeckiego (choroba).

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Dnia".