IV liga. Zwycięstwo LKS Promna i remis rezerw Radomiaka z Energią!

SzS, WŁ
Fragment meczu Radomiak II - Energia
Fragment meczu Radomiak II - Energia TylkoRadomiak.pl
W niedzielę rozegrane zostały trzy mecze mazowieckiej czwartej ligi. Ważne zwycięstwo na wyjeździe odnieśli piłkarze LKS Promna.

Radomiak IIRadom - Energia Kozienic 1:1 (1:0)
Bramki: Jakub Rolinc 15 - Marcel Grot 81.
Radomiak II:Bielikow - Wiatrak, Kucharski, Świdzikowski, Nowosadko, Nowakowski, Pietroń, Filipowicz, Winsztal, Suchanek (81’ Hodowany), Rolinc (70’ Stępień)
Energia: Różański - Wasilewski, Wójcik, Książek (87 Sobolewski), Kołodziejczyk, Ciupiński, Szary (68 Osiak), Lament, Grot, Kędra, Bogacz.

Zanim wpadł pierwszy gol, Radomiak już powinien prowadzi 3:0. Dobre okazje mieli Maciej Filipowicz i Jakub Rolinc. Ten drugi w końcu trafił do bramki kozieniczan. Energia mogła w pierwszej połowie wyrównać, ale Łukasz Szary nie wykorzystał rzutu karnego. W ogóle nie trafił piłką w światło bramki. W drugiej połowie oba zespoły zaprezentowały radosny futbol. Kozieniczanie w końcu doprowadzili do wyrównania, a autorem gola był Marcel Grot zawodnik, który w ubiegłym sezonie wywalczył z Radomiakiem awans do czwartej ligi. W samej końcówce Radomiaka od porażki uratował bramkarz Kamil Bielikow.

Orzeł Unin - LKSPromna 1:2 (0:2)
Bramki: Oparcik 21, Zawisza 40 dla Promnej
Promna: Prasek - Kacperkiewicz, Dubina, Dąbrowski, Skowroński, Trzaska, Gromski, Zawisza, Sadzik (65 Pryciak), Orłowski (78 Bykowski), Oparcik (55 Gil).

- Już w pierwszej połowie powinniśmy 3-4 bramki więcej zdobyć, Szkoda zmarnowanych sytuacji, bo po przerwie gospodarze nas przycisnęli. Końcówka była nerwowa, ale udało nam się dowieźć wynik do końca - powiedział trener Paweł Potent, trener LKSPromna