Konkurs "Razem dla Radomki" na "Wsparcie inicjatyw lokalnych" z pulą środków blisko 150 000 złotych na realizację pomysłów

Antoni Sokołowski
Antoni Sokołowski
Udostępnij:
Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” ogłasza kolejny konkurs. Tym razem w ramach projektu grantowego „Wsparcie inicjatyw lokalnych” zapraszamy do składania wniosków na realizację Państwa pomysłów, inicjatyw – które mogą liczyć na wsparcie finansowe w kwocie od 5 000 zł do 20 000 zł. Limit środków w ogłoszonym naborze wynosi 148 182 złotych.

Więcej ciekawych i ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej ECHODNIA.EU/RADOMSKIE

Warto przypomnieć, że w poprzednich latach na wsparcie dla projektów grantowych Lokalna Grupa Działania przeznaczyła kwotę ok 600 000 zł – a łączna suma wsparcia przekazanego przez LGD „Razem dla Radomki” w ramach działań dla przedsiębiorców, dla osób otwierających działalności gospodarcze i dofinansowań dla powstającej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej od 2016 roku wyniosła ponad 10 milionów złotych.

W ramach ogłoszonego konkursu dla wnioskodawcy mogą uzyskać wsparcie na realizację projektów związanych z aktywizacją przedstawicieli całej społeczności lokalnej, jak również skierowanych do grup defaworyzowanych w zakresach: organizacji szkoleń, warsztatów edukacyjno-multimedialnych, kulturowych, artystycznych, e-learningowych, sportowych czy też zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych; organizacji wydarzeń kulturalnych i sportowych, inicjatyw integracyjnych i związanych z aktywizacją osób zagrożonych wykluczeniem społecznym(grup defaworyzowanych); wydawnictwem publikacji i materiałów promocyjnych, promocją dziedzictwa kulturowego, historycznego i turystyki (poprzez realizację szkoleń, warsztatów i wydawaniem publikacji) oraz realizacją małych inwestycji podnoszących jakość życia mieszkańców.

Zgłaszane projekty winne być realizowane na obszarze LSR „Razem dla Radomki”, czyli na terenie gmin: Jedlińsk, Przysucha, Przytyk, Wieniawa, Wolanów, Zakrzew.

Nabór wniosków trwać będzie do 16.04.2021 r. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: http://razemdlaradomki.pl/news-pl-1032

Konkurs realizowany jest w ramach wsparcia finansowego z Unii Europejskiej dla Poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia Radomskie
Dodaj ogłoszenie