Moya Radomka Radom rywalizowała z Grotem Budowlanymi Łódź. Kibice obejrzeli pięć setów. Byłeś na trybunach, szukaj się na zdjęciach

Maciej Kwiatkowski
Kibicowałeś Moya Radomce Radom w meczu z Grotem Budowlanymi Łódź? Poszukaj się na zdjęciach>>>Maciej Kwiatkowski
Pojedynek pomiędzy Moya Radomką Radom, a Grotem Budowlanymi Łódź rozstrzygnął się w pięciu setach. Dwa pierwsze wygrały miejscowe, ale już następne, dość wyraźnie łodzianki. Byłeś na tym niedzielnym pojedynku? Poszukaj się na zdjęciach.

Kibice na meczu Moya Radomki z Grotem Budowlanymi

Fani, którzy w niedzielne popołudnie pojawili się w hali Radomskiego Centrum Sportu mocno wierzyli w to, że ich ulubiona drużyna Moya Radomka Radom przerwie serię dwóch kolejnych porażek. Mimo wszystko faworytkami do zwycięstwa były wyżej notowane w tabeli Tauron Ligi siatkarki z Łodzi.

Początek gry należał do miejscowych, które po dwóch partiach uzyskały prowadzenie. Prawdziwa demolka radomianek nastąpiła w dwóch następnych setach. Wyniki: 12:25 i 13:25, mówią wszystko.

O zwycięstwie w meczu gości decydował więc tie-break. Kibice przez pełne pięć setów głośno zagrzewali zawodniczki do triumfu. Tak oto wyglądał doping.

Jak zwykle na meczach Radomki był też kącik do zabawy dla dzieci.