Moya Radomka Radom rywalizowała z Volleyem Wrocław. Byłeś na sobotnim pojedynku? Znajdź się na zdjęciach

Maciej Kwiatkowski
Kibice na meczu Moya Radomka Radom z Volleyem Wrocław. Zobacz zdjęcia>>>
Kibice na meczu Moya Radomka Radom z Volleyem Wrocław. Zobacz zdjęcia>>>Fot. Maciej Kwiatkowski
W meczu 17. kolejki Tauron Ligi Moya Radomka Radom podejmowała KGHM #Volley Wrocław. Po sensacyjnym triumfie podopiecznych Jakuba Głuszaka z Chemikiem Police do hali Radomskiego Centrum Sportu przybyło wielu widzów. Byłeś na tym pojedynku? Zobacz zdjęcia.

Kibicowałeś Radomce? Zobacz zdjęcia z meczu z Volleyem

Radomianki do meczu z Volleyem przystępowały w roli zdecydowanych faworytek. Mimo wszystko debiutujący w roli pierwszego przed radomską publicznością - szkoleniowiec Jakub Głuszak, przestrzegał swoje podopieczne przed lekceważeniem przeciwniczek.

Tak relacjonowaliśmy mecz Radomki z Volleyem

Pierwszy set był jednak dość wyrównany, a w pewnym momencie gry wrocławianki wyszły nawet na prowadzenie różnicą czterech oczek. Na szczęście doping fanów, poniósł Radomkę do zwycięstwa w tej partii.

W sobotnie popołudnie hala Radomskiego Centrum Sportu zapełniła się fanami, jak w żadnym wcześniejszym meczu tego sezonu. Kibice rzeczywiście pełnili rolę siódmego zawodnika. Zwłaszcza w końcówce drugiego seta, gdy było 21:17 dla gości! Ostatecznie triumfowała Moya Radomka. Zresztą zobacz, jak wyglądał doping!