Paulina Nogaj pływacką mistrzynią Polski. Wielka brawa dla Wodnika Radom.

/W.Ł./
Paulina Nogaj (w środku) mistrzyni Polski.
Paulina Nogaj, reprezentantka Wodnika Radom została mistrzynią Polski do lat 17 na 100 metrów stylem motylkowym.

To nie był jedyny medal, który Paulina Nogaj zdobyła na zimowych mistrzostwach Polski do lat 17 na basenie 25 metrowym w Gliwicach.
Podopieczna trenera Krzysztofa Krzysztoszka na dystansie 50 metrów stylem motylkowym zdobyła srebrny medal.
W konkurencjach 100 metrów i 200 metrów stylem zmiennym zdobyła brązowe medale.

Jakub Fedorowicz, pływak Wodnika Radom, podopieczny trenera Krzysztofa Krzysztoszka zdobył brązowy medal w konkurencji 50 metrów stylem klasycznym. Na dystansie 100 metrów stylem klasycznym Jakub był najlepszy w finale B i zajął ostatecznie dziewiąte miejsce.
Inne reprezentantki Wodnika Radom, Adrianna Mendyk zajęła czwarte miejsce w konkurencji 400 metrów oraz szóste miejsca na dystansach 100 metrów i 200 metrów stylem zmiennym.
Magdalena Sońta zajęła dziewiąte miejsce w konkurencji 100 metrów stylem zmiennym oraz piętnaste miejsce na 50 metrów stylem klasycznym.
Radomska sztafeta dziewcząt w składzie Paulina Nogaj, Aleksandra Przybysławska, Magdalena Sońta, Adrianna Mendyk zajęła czwarte miejsce w konkurencji 4 x 100 metrów stylem dowolnym oraz piąte miejsce w konkurencji 4 x 100 metrów stylem zmiennym.
W tabeli medalowej, Wodnik Radom z pięcioma zdobytymi medalami zajął trzynaste miejsce. Klasyfikację wygrał Miejski Klub Pływacki Szczecin z trzynastoma medalami. W klasyfikacji klubowej, Wodnik zajął szóste miejsce na 127 klubów.