Zamknij

Echo Dnia

Piątkowy mecz oldbojów Broni Radom. Strzelono dwanaście goli [ZDJĘCIA]

To już długa i piękna tradycja, że przed świętami na boisku spotykają się byli piłkarze Broni, aby zagrać w piłkę, powspominać dawne czasy i złożyć życzenia.

Sylwester Szymczak

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/14] Następne

Mecz oldbojów Broni Radom. Strzelono dwanaście goli [ZDJĘCIA

To już długa i piękna tradycja, że przed świętami na boisku spotykają się byli piłkarze Broni, aby zagrać w piłkę, powspominać dawne czasy i złożyć życzenia. W piątek zagrało 21 zawodników, ale co najmniej drugie tyle przyszło, aby po prostu spotkać się z kolegami. Fajnie, że grono zawodników cały czas dba o tradycje. Na boisku padło tuzin goli. Samo spotkanie toczyło się na niezłym poziomie, bo kilku zawodników jeszcze z powodzeniem gra w czwartej lidze i niższych klasach rozgrywkowych. Wynik nie był najważniejszy. Fajnie, że co roku grono ludzi chętnie zagląda na Narutowicza, aby kultywować tradycje.
Na murawie nie mogło też zabraknąć Pana Ryszarda Pastuszki, który już skończył 70 lat, a na boisku nadal pokazał, że jest w dobrej formie. Pojawili się zawodnicy, którzy nie zagrali, ale chcieli spotkać się z kolegami. Zobaczyliśmy między innymi Roberta Stępniewskigo, Ireneusza Gorczyce, Piotra Różańskiego, Piotra Cichawę, Artura Dryglewskiego, Przemka Wicika, Przemka Nogaja, Marka Siwaka, czy choćby Stanisława Bilskiego, który już w kuluarach zagrał na swojej gitarze kilka pięknych kolęd.
Biali - Niebiescy 6:6
Biali: Marcin Głogowski - Marcin Trojanowski, Dawid Sala, Robert Wicik, Hubert Marzec, Jacek Gogacz, Łukasz Ławrecki, Krzysztof Przydatek, Robert Rogala.
Niebiescy: Michał Grzyb - Michał Aleksandruk, Radosław Senator, Marcin Krzosek, Wojciech Kupiec, Mikołaj Skórnicki, Kamil Czarnecki, Rafał Wąsik, Daniel Grymuła, Ryszard Pastuszka.
Zobacz zdjęcia z tego meczu>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy