Star Starachowice wygrał z Wisłoką Dębica 1:0 w wyjazdowym meczu trzeciej ligi. Zwycięską bramkę zdobył Mateusz Kawecki

Dorota Kułaga
Star Starachowice wygrał z Wisłoką Dębica 1:0. Bramkę zdobył Mateusz Kawecki.
Star Starachowice wygrał z Wisłoką Dębica 1:0. Bramkę zdobył Mateusz Kawecki. Marcin Słoka
Piłkarze Staru Starachowice odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo z Wisłoką Dębica 1:0. Trafienie Mateusza Kaweckiego z 45 minuty okazało się na wagę trzech punktów w przedostatniej kolejce trzeciej ligi.

Cenna wyjazdowa wygrana piłkarzy Staru Starachowice

Wisłoka Dębica - Star Starachowice 0:1 (0:1)
Bramka: Mateusz Kawecki 45.
Star: Natorski – Majdanewycz, Jagiełło, Bracik, Stefański – Głaz (78 Mikos), Kośmider, Szynka, Duda, Kawecki (70 Ambrozik) – Śliwiński (83 Styczyński).
Wisłoka: Kramarz – Geniec, Bogacz (86 Szczodry), Bednarz (58 Rachfalik), Grasza – Strózik, Łanucha, Siedlecki (58 Żmuda) – Zawiślak, Bała (58 Maik), Czernysz (76 Nazarenko).
Sędziował: Chrząstek (Radom).
Żółte kartki: Bracik, Kośmider (Star), Grasza (Wisłoka).
Widzów: 500.

– Z meczu, który powinniśmy rozwiązać do przerwy, prowadzić wyższym wynikiem, grać spokojnie i kontrolować, zrobił się mecz nerwowy, ale ciekawy dla publiczności. Te ostatnie 20 minut opadliśmy trochę z sił, przeciwnik to zauważył, wprowadził zmiany, zaczął to wykorzystywać i parę razy nam zagroził – powiedział Przemysław Cecherz, trener Staru dla portalu nowiny24.pl.