Piłkarki Czwórki Radom pokonały KS Raszyn 4:0

SZS
Monika Płóciennik zdobyła dwie bramki dla Czwórki Radom
Monika Płóciennik zdobyła dwie bramki dla Czwórki Radom Sylwester Szymczak
W meczu pierwszej ligi piłki nożnej kobiet, Sportowa Czwórka Radom pokonała KS Raszyn 4:0. Do 80 minuty radomianki mocno się męczyły.

Sportowa Czwórka Radom - KS Raszyn 4:0 (0:0).
Bramki: 1:0 Płóciennik 56, 2:0 Przanowska 80, 3:0 Płóciennik 87, 4:0 Zielińska 88.
Czwórka: Snopczyńska - Mućka, Stefańska, Dobrowolska, Wasiluk, Płóciennik, Zielińska, Okrój (60 Przanowska), Kuciewicz, Chrzanowska, Wesołowska (76 Szydło).

Na inaugurację rundy wiosennej popularne "Luksiary" z Radomia, zagrały z beniaminkiem i ostatnim zespołem w lidze. Jednak dość długo różnicy w lidze nie było widać na boisku. Przed przerwą rywalki dobrze się broniły, a radomianki miały właściwie tylko jedną okazję, ale nie wykorzystała jej Wiktoria Kuciewicz.

Po przerwie po rozegraniu rzutu rożnego, wynik otworzyła Monika Płóciennik. Do 80 minuty utrzymywał się wynik 1:0, a również przyjezdne miały dwie dobre okazje, aby wyrównać. W końcu w 80 minucie Izabela Przanowska strzeliła ładną bramkę po indywidualnej akcji. W końcówce raszynianki były już bezsilne i dały sobie strzelić kolejne dwa gole.