Piłkarski Puchar Polski. Iłżanka Kazanów przegrała wysoko z Oskarem Przysucha. Iłżanka dobrze grała do ... 70 minuty (ZDJĘCIA Z TEGO MECZU)

Fragment meczu, Iłżanka - Oskar.
Fragment meczu, Iłżanka - Oskar. Włodzimierz Łyżwa
W meczu czwartej rundy piłkarskiego Mirax Pucharu Polski, Iłżanka Kazanów przegrała 0:4 z Oskarem Przysucha.

Iłżanka Kazanów - Oskar Przysucha 0:4 (0:0)
Bramki: Jakub Sapieja 75, Tomasz Janiszewski 77, Clement Qwabe 83, Piotr Kornacki 87.
Iłżanka: Styczeń - Dypa, Trojanowski, P. Cheda, Chmielewski, Rojek, Karls, Kozera, Michalik, Ginał, D. Cheda.
Oskar: Grejber - Włodarczyk, Kokosza, Walasek, Kornacki, Bojek (46 Kowalczyk), Sapieja (80 Kapusta), Nowosielski (80 Leśnowolski), Kozakiewicz, Wołowiec (46 Qwabe), Rak (46 Janiszewski).

Do przerwy podopieczni trenera Pawła Górka, piłkarze Oskara grali słabo, momentami bardzo słabo.
Po zmianie stron, gra za wiele się nie poprawiła. Końcowe 20 minut to już dominacja naszego zespołu, czego efektem były cztery strzelone gole. Festiwal strzelecki zaczął Jakub Sapieja, który strzałem z 25 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. Wynik meczu ustalił Piotr Kornacki, po zagraniu piłki od Pawła Kowalczyka. Ozdobą tego pucharowego meczu była trzecia bramka zdobyta przez Clemente Qwabe, który z 16 metrów posłał piłkę w samo okienko bramki gospodarzy.

(ZDJĘCIA) Zachwycająca forma pięknej, radomskiej trenerki. Pomogła już wielu ludziom