Radom. Kolejny sukces Janusza Popławskiego, artysty i sportowca

bk
Janusz Popławski - z prawej - stanął na podium razem z Ryszardem Szparakiem z Olsztyna - Złoty Medal (w środku) i Antonim Dądelą z Krzepic - Srebrny Medal. archiwum artrysty
Artysta plastyk, Janusz Popławski udanie kontynuuje romans ze sportem.

Reprezentując Radom na 27 Mistrzostwach Polski Weteranów Lekkiej Atletyki rozgrywanych 1-2 lipca w Krakowie zdobył brązowy medal w biegu na 400 m w kategorii 65+. Stanął na podium razem z Ryszardem Szparakiem z Olsztyna - Złoty Medal i Antonim Dądelą z Krzepic - Srebrny Medal.

Teraz radomski artysta poleciał na 10-dniowy plener miejski do Ploiesti (Rumunia) miasta siostrzanego, z którym Radom podpisał umowy dotyczące współpracy kulturalnej. Czekamy jesienią na nową wystawę.