Radomiak Radom zwyciężył z Piastem na boisku w Gliwicach. Zobaczcie wideo oraz kulisy spotkania

Mateusz Kaluga
Kulisy zwycięskiego meczu z Piastem Gliwice. Zobacz zdjęcia na kolejnych slajdach. Radomiak Radom / Marek Kwasowski
24 października, w poniedziałek Radomiak Radom zagrał na wyjeździe z niżej notowanym Piastem Gliwice. Zieloni wygrali drugie spotkanie z rzędu. Radomiak pokonał gliwicki zespół 2:1.

PKO BP Ekstraklasa. Piast Gliwice - Radomiak Radom 1:2. Zobacz kulisy zwycięskiego meczu

Piast Gliwice - Radomiak Radom 1:2 (1:1)
Bramki: Ameyaw 36 minuta (Piast) - Machado 32 minuta, Alves 72 minuta (Radomiak).
Piast Gliwice: Plach - Katranis, Czerwiński, Munoz, Mokwa (87' Pyrka) - Kaput (77' Hateley), Ameyaw (68' Wilczek), Felix, Dziczek, Tomasiewicz (77' Kądzior) - Sappinen (46' Kirejczyk).
Radomiak Radom: Kobylak - Abramowicz, Cichocki, Justiniano, Grzybek (64' Jakubik), Pawłowski - Alves (85' Łukasik), Nascimento, Machado, Semedo (90+1' Feliks) - Maurides.
Żółte kartki: Tomasiewicz, Dziczek (Piast)
Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)

Zobacz relację ze spotkania z Piastem:

Zobaczcie kulisy zwycięskiego meczu udostępnione przez Radomiak TV:

W Radomiaku z Piastem zabrakło kontuzjowanych Thabo Cele i Daniela Pika, którzy najprawdopodobniej w tej rundzie już nie zagrają. W meczu ze Śląskiem Wrocław czwartą żółtą kartkę w sezonie obejrzał Raphael Rossi.