Radomscy pływacy rozpoczęli sezon. Z sukcesami!

/sid/
W rozegranych w Warszawie zawodach pływacy Wodnika Radom wywalczyli czternaście miejsc na podium archiwum klubu
Udanie rozpoczęli sezon pływacy Wodnika Radom. W rozegranych w Warszawie zawodach wywalczyli czternaście miejsc na podium, w tym cztery na jego najwyższym stopniu.

W grupie juniorów młodszych o zwycięstwa postarały się Aleksandra Przybysławska i Paulina Nogaj. Przybysławska wygrała z czasem 1 minuta i 1,75 sekundy wyścig na 100 metrów stylem dowolnym, a Nogaj na 200 m stylem zmiennym z wynikiem 2 min. i 33,99 sek.

Przybysławska została najlepszą zawodniczką rocznika 1998. W gronie młodszych zawodników o zwycięstwa postarali się Renata Wietrzyńska, w wyścigu na 50 metrów stylem motylkowym (33,99 sek.) oraz Beniamin Machnio, najszybszy w wyścigu na 50 metrów stylem klasycznym.
Ośmioosobowa sztafeta w stylu dowolnym (8 x 50m) w składzie: Przybysławska, Jakub Fedorowicz, Nogaj, Adrian Goździewski, Wietrzyńska, Eryk Kramek, Sara Smorągiewicz, Eryk Karnik zajęła 2. miejsce.