Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1:1.

W meczu czwartej kolejki piłkarskiej drugiej Rozwój Katowic zremisował 1:1 z Radomiakiem Radom.

Rozwój - Radomiak 1:1 (1:1).
1:0 Dawid Domański 9
1:1 Michał Kucharski 14

Rozwój: Golik - Mielnik, Domański, Jaroszek, Kowalski, Marszalik, Kapias, Wrzesień (84 Żak), Wróbel, Szatan (64 Kaszok), Duda (75 Tabiś).

Radomiak: Szady - Kucharski, Gurzęda, Grudniewski, Sulkowski, Filipowicz (62 Puton), Kościelny, Agu (19 Stąporski), Kwiek, Brągiel, Stanisławski (32 Śliwiński).

W 9 minucie zbyt krótko wybił piłkę Kamil Kościelny, ta spadła pod nogi Dawida Domańskiego, który mocnym strzałem pokonał Adriana Szadego.
W 14 minucie padło wyrównanie. W polu karnym piłkę głową do Michała Kucharskiego zgrał Piotr Gurzęda. Popularny Kucharz głową wpakował futbolówkę do siatki.
W 19 minucie kontuzjowanego Chinosno Agu zmienił Mateusz Stąporski. Uraz Agu jest poważny - kolano.
W 32 minucie boisko opuścił Szymon Stanisławski, którego karetka pogotowia zabrała do szpitala. Uraz jeszcze poważniejszy, który może wykluczyć naszego piłkarza z gry do końca rundy jesiennej.
W 38 minucie czerwoną kartkę ujrzał Tomasz Wróbel za faul.

W 46 minucie, tuż po wznowieniu gry strzałem z połowy boiska bramkarza gospodarzy, próbował zaskoczyć, ale ta trafiła w ... słupek.
W 63 minucie fantastyczną paradą strzału Damiana Mielnika popisał się Adrian Szady.