[WIDEO, ZDJĘCIA] Młodzi piłkarze Broni zmazali plamę po seniorach

/SzS/
Broń zremisowała z KSZO. Często o piłkę walczyli Piotr Nowosielski (w niebieskim) i Marcin Grunt S. Szymczak
W meczu sparingowych dwóch trzecioligowców, Broń Radom zremisowała z ostrowieckim KSZO. W sobotę zespół z Radomia rozpoczyna wiosenne zmagania ligowe.

Broń Radom - KSZO Ostrowiec 3:3

Broń Radom - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:3 (1:3). Lach 2, Modzelewski 50 z karnego, Nogaj 68 - Dziadowicz 5, Stawiarski 20, Grunt 31.

Broń I połowa: Wnukowski - Rdzanek. Gorczyca, Skórnicki, Budziński, Leśniewski, Sałek, Ankurowski, Lach, Wicik, Nowosielski. II połowa: Majos - Krukowski, Modzelewski, Wichucki, Wróblewski, Kozicki, Stefański, Midziołek, Więcek, Nogaj, Sokołowski.

Piłkarze Broni rozegrali ostatni mecz kontrolny przed sobotnim meczem. W pierwszej połowie, gdy na murawie przebywali seniorzy, było sporo błędów i nasza drużyna zasłużenie przegrywała. Po zmianie stron na placu gry pojawili się juniorzy i odrobili stratę dwóch goli.
Zaczęło się obiecująco, bo już w drugiej minucie Wiktor Lach strzałem głową zdobył gola. Chwilę później po rozegraniu rzutu wolnego goście doprowadzili do wyrównania. Po kolejnych błędach bramkarza Norberta Wnukowskiego i defensywy Broni, KSZO zdobyło jeszcze dwa gole.
Po przerwie drużyna Broni złożona była wyłącznie z juniorów starszych. Co ciekawe młodzież zagrała o wiele lepiej i odrobiła straty. Mogła nawet wygrać, bo w poprzeczkę trafił Piotr Stefański. Radomianie zagrali osłabieni brakiem Mariusza Marczaka i Michała Bojka. Obaj w sobotę powinni być gotowi do gry.
- To co wyczynialiśmy dziś w defensywie, woła o pomstę do nieba. Mam jeszcze czas do zastanowienia jeśli chodzi o obsadę bramkarza - mówi Tomasz Dziubiński, szkoleniowiec Broni.
W sobotę o godz. 15.30, piłkarze z radomskich Plant podejmują w pierwszym ligowym meczu ekipę Startu Otwock.