GŁOSOWANIE NA BURMISTRZÓW I WÓJTÓW
Stara Błotnica
Po zliczeniu 100% głosów
Zbigniew Barcikowski - 4.10%
Stanisław Białkowski - 35.90%
Bernard Cieślak - 24.50%
Marcin Kozdrach - 35.50%
Białobrzegi
Po zliczeniu 80% głosów
Wiesław Banachowicz - 76.71%
Leopold Drab -23.29%
Promna
Po zliczeniu 100% głosów
Leszek Gałkowski - 11.19%
Wojciech Nowak - 75.92%
Waldemar Nowakowski - 8.11%
Andrzej Wiśniewski - 4.79%
Stromiec
Po zliczeniu 100% głosów
Hanna Król - 20.13%
Marek Matysiak - 38.14%
Krzysztof Stykowski - 41.73%
Radzanów
Po zliczeniu 100% głosów
Wyśmierzyce
Według nieoficjalnych informacji w drugiej turze spotkają się Marek Bielewski i Władysław Jasiński
SKŁAD RAD GMIN I POWIATU
Rada Powiatu Białobrzeskiego
(wyniki nieoficjalne). 1. Piotr Paweł Kacprzak, 2. Marcin Kozdrach, 3. Piotr Jan Kopycki, 4. Zbigniew Nowacki, 5. Artur Pastuszka, 6. Leszek Józef Gałkowski, 7. Wojciech Nowak, 8. Rafał Seliga, 9. Andrzej Oziębło, 10. Mariusz Henryk Prasek, 11. Krzysztof Dariusz Miśta, 12. Adam Pastuszka, 13. Jacek Reczko, 14. Edyta Majcher, 15. Andrzej Matysiak.
Rada Miasta i Gminy Białobrzegi
Rada liczy 15 członków. 1. Zenon Jachowski, 2. Gutowska Wioletta Małgorzata, 3. Majcher Dariusz, 4. Łubiński Zbigniew, 5. Wieczorek Konstanty, 6. Rudzki Krzysztof, 7. Podkowiak Anna, 8. Bielecki Sławomir, 9. Bolek Adam, 10. Osowski Marcin, 11. Danis Andrzej, 12. Matysiak Zbigniew, 13. Świeczko Adam, 14. Abramowicz Karolina, 15. Miziołek Kazimierz.
Rada Gminy Promna
Rada Gminy liczy 15 członków. 1. Łukasiak Jerzy Antoni, 2. Rąbkowski Marek, 3. Sowiński Julian, 4. Gołębiowski Krzysztof, 5. Mirkowski Paweł, 6. Narożnik Sebastian, 7. Piotrowski Włodzimierz Edward, 8. Bandura Piotr, 9. Latoszek Stanisław, 10. Kaźmierski Ryszard, 11. Milczarek Zygmunt Wacław, 12. Opasek Zygmunt, 13. Bąba Marek, 14. Budyta Zbysław Andrzej, 15. Feliksiak Włodzimierz.
Rada Gminy Radzanów
Rada Gminy liczy 15 członków. 1. Ziółek Paweł, 2. Napiórkowski Roman, 3. Gajda Jan Władysław, 4. Pankowski Zbigniew, 5. Grela Paweł, 6. Dawidowski Edmund, 7. Sulis Jacek, 8. Munik Tomasz, 9. Strzałkowski Jarosław, 10. Mirosz Roman, 11. Korycki Jan Adam, 12. Tkaczyk Piotr, 13. Petrzak Konrad, 14. Pankowska Barbara, 15. Aderek Grzegorz.
Rada Gminy Stara Błotnica
Rada liczy 15 członków. 1. Starosta Stanisław, 2. Siek Andrzej, 3. Popowicz Roman, 4. Boczek Damian, 5. Stępień Jadwiga - Anna, 6. Jurczak Tomasz, 7. Pałczyński Andrzej Jerzy, 8. Żurowski Józef, 9. Rokiciński Krzysztof, 10. Rupniewski Karol, 11. Gryz Bożena Marianna, 12. Barszcz Mirosław, 13. Szczepanowski Leszek, 14. Utkowski Jan, 15. Szubiński Kazimierz.
Rada Gminy Stromiec
Rada liczy 15 osób. 1. Wieteska Anna, 2. Adamczyk Marek Paweł, 3. Cyngot Wojciech, 4. Kornet Bogusław, 5. Molenda Krystyna Monika, 6. Deleska Dariusz, 7. Dudek Rafał Mariusz, 8. Śniegowski Mirosław, 9. Mielniczek Edward, 10. Wieteska Mirosław, 11. Czachowski Jan Chryzostom, 12. Piekarska Małgorzata Anna, 13. Strzelczyk Robert Adam, 14. Jarosińska Anna Emilia, 15. Piechnik Zofia.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?