Wyniki meczów Radomiaka, Pilicy, Orła, Zwolenianki i Mazowsza

/W.Ł./
Paweł Tarnowski (z piłką) strzelił pierwszego gola dla Radomiaka w meczu z Avią Świdnik. Łukasz Wójcik
W meczu sparingowym dwóch drużyn trzeciej ligi piłkarskiej, Radomiaka 1910 SA Radom zremisował 2:2 z Avią Świdnik.

Radomiak 1910 SA Radom - Avia Świdnik 2:2 (1:2), Tarnowski 23, Rolak 70 - Mazurek 10, Kiedrzynek 16.

Radomiak: Domański - Szary (46 Orchel), Sikorski, Grunt, Kornacki - Czpak (75 Szczodry), Bednarz (46 Rolak), Oziewicz (46 Skałbania), Radecki (46 Zięba), Wnuk - Tarnowski.

W radomskim zespole nie zagrali, Maciej Świdzikowski (na testach w Pogoni Szczecin), Krystian Puton, Grzegorz Gromadzki (kontuzje), Michał Kucharczyk (chory), Daniel Barzyński, Piotr Banasiak (studia).

Polonia Iłża - Zwolenianka Zwoleń 1:2 (0:0), Chudyba - Gołębiowski, zawodnik testowany.

Polonia: Kalus - Wlazło, Wiatrak, Cheda, Kobylarczyk, Kopciał, Kłos, Kaczmarczyk, Gut, Gołąbek, M. Jakóbiak oraz Białek (bramkarz), Godzisz, Chmielewski, Ł. Jakóbiak, Rysiewski, Pełka, Chudyba, P. Bilski.

Zwolenianka: Drab - Zięba, Kowalkowski, Sobieszek, Jędra, Bachanek, Marszałek, Dziosa, Tkaczyk, Rogala, Karasiński oraz Maj, Fiet, Molendowski, Kubica, Gołębiowski, zawodnik testowany.

Wygrana Zwolenianka mogła być wyższa. W pierwszej połowie sytuacje bramkowe zmarnowali, Paweł Rogala i Sebastian Dziosa, w drugiej dwa razy Mateusz Kubica. Jedną z bramek dla zwycięzców zdobył zawodnik testowany. - Sam zgłosił się do klubu, jest młodzieżowcem. Nadal będę się przypatrywał zawodnikowi na treningach. Zagra jeszcze w sparingach i dopiero wtedy zadecydujemy, czy u nas będzie grał - mówi Marek Oczkowski, trener zwoleńskiej drużyny. W Zwoleniance nie zagrali, Paweł Kopeć (studia) i dwaj chorzy piłkarze, Bartosz Ruszkowski i Łukasz Tęcza.

Trener Polonii Bolesław Strzemiński testował kilku zawodników, Bartosza Pełkę z Radomiaka, Patryka Bilskiego z Sadownika Błędów, Marcina Jakóbiaka z Plonu Garbatka Letnisko oraz Damiana Gołąbka z Orlika Radom.

Wierna Małogoszcz - Orzeł Wierzbica 2:3 (0:1), Hajduk 60, Kajda 65 - Kowalczyk 40, Sokół 80, Madej 85.

Orzeł: Kuczera - Stadnicki, Procyk, Ludew, Ankurowski - Czarnecki, S. Stąpór, Malyk, Mielniczuk, Kowalczyk, Kocon - oraz Madej, Woskowicz, Mazur, Cierzuch, Jarząbek, Sokół.
Mecz rozegrano w Puławach, gdzie na obozie przebywa Wierna.

Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 0:1 (0:0).
Pilica: Bolek - Wojtysiak, Mazur, Wysocki, Bogacki - Orłowski, Krzyżański, Sieradzki, Kacprzak, Kulej - Krawczyk.
Dużą nieskutecznością w zespole Pilicy popisał się napastnik Piotr Krawczyk. W pierwszej połowie nie wykorzystał dwóch sytuacji sam na sam z bramkarzem Ursusa. Mecz rozegrano w Milanówku.

Polonia Warszawa (juniorzy) - Mazowsze Grójec 4:3 (3:1), Kikowski, M. Nojek, Romański dla Mazowsza.
Mazowsze, 1 połowa: Kleszcz - Gałka, Wachowicz, Kołecki, Kościelniak, Bloch, Zawadzki, Kikowski, Kulczycki, Wojtulewicz, Ucinek.
Mazowsze, 2 połowa: Czerwiński - Baranowski, Dusiński, Wachowicz, Lepa, Jaskólski, M. Nojek, Kotański, Sobczak, Romański, Kołakowski.