Wysoka wygrana Mazowsza Grójec z rezerwami Radomiaka

Sylwester Szymczak
Mazowsze zagrało z rezerwami Radomiaka
Mazowsze zagrało z rezerwami Radomiaka Grójec24.net
Piłkarze Mazowsza Grójec po pięcioletniej przerwie zaliczyli bardzo udany powrót do czwartej ligi. Pokonali 4:0 rezerwy Radomiaka Radom!

Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom 4:0 (2:0)
Bramki: Alistar 24, Gołąbek 46, Trojanowski 49, Ostrowski 62.
Mazowsze: Młodziński - Gałka, Trojanowski, Trawiński, Ostrowski, Gołąbek, Czerepok, Kowalski, Alistar, Tarwacki, Dębiec.

W imponującym stylu grójczanie powrócili do czwartej ligi. Ostatni raz na tym szczeblu grali w 2015 roku. Przed meczem otrzymali okazały puchar za awans, z rąk prezesa Radomskiego OZPN, Sławomira Pietrzyka.
Pewnym usprawiedliwieniem dla ekipy gości był fakt, że nie zagrał nikt z pierwszoligowej drużyny, która odsypiała jeszcze daleki wyjazd na baraz z Wartą Poznań. Ponadto niektórym graczom Radomiaka pokończyły się kontrakty 31 lipca i w rezerwach już grać nie mogli. Młoda ekipa z roczników 2002-2003 nieźle trzymała się do przerwy. Dwie szybko zdobyte bramki na poczatku drugie połowy ustawiły przebieg meczu. Potem grójczanom grało się już dużo łatwiej.