Zawodniczki Akademii Piłki Ręcznej Radom na miejscach 5-6 mistrzostw Polski juniorek młodszych

Michał Nowak
Ekipa Akademii Piłki Ręcznej Radom zajęła miejsca 5-6 w turnieju mistrzostw Polski juniorek młodszych. Tadeusz Klocek
Zawodniczki Akademii Piłki Ręcznej Radom uplasowały się na miejscach 5-6 w turnieju mistrzostw Polski juniorek młodszych. To wynik, który można uznać za sukces zespołu.

Zmagania odbyły się w radomskiej hali „Budowlanki” przy ulicy Kościuszki. Warto zaznaczyć, że kibice stworzyli bardzo fajną amosferę i wspierali gorąco swój zespół.

Podopiecznym trenera Piotra Włoskiewicza nie udało się awansować do turnieju Final Four Mistrzostw Polski. Rywalki, czyli Pantery Dopiewo oraz Roxa Lublin, w których nie brakuje reprezentantek Polski były zbyt mocne. Z ekipą z z Lublina piłkarki Akademii Piłki Ręcznej z Radomia przegrały różnicą jedenastu trafień (25:36), a mecz z Panterami Dopiewo zakończył się ośmiobramkową przegraną. W ostatnim meczu zmagań radomianki jednak pokazały charakter i po rzutach karnych pokonały MTS Kwidzyn.