Zwolenianka Zwoleń pewnie 3:0 pokonała Piasta w Piastowie

/W.Ł./
Grzegorz Seremak, strzelił dwa gole w Piastowie.
Grzegorz Seremak, strzelił dwa gole w Piastowie. W. Łyżwa
W meczu 15 kolejki czwartej ligi mazowieckiej, Zwolenianka Zwoleń pokonała 3:0 Piasta w Piastowie.

Zwolenianka pewnie pokonała Piasta w Piastowie. Prezes Waldemar Garbat zapowiada wzmocnienia

Grzegorz Seremak przebywał na boisku zaledwie 19 minut (z doliczonym czasem trzy minuty) i strzelił dwa gole.
Zwoleński napastnik zagrał w pierwszym meczu rundy jesiennej w Klubem Sportowym Kozienice Janików. Później bardzo długo leczył kontuzję kolana i ponownie na boisku pojawił się w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej. Powrót był bardzo udany, bo popularny "Serek" w ciągu 120 sekund zdobył dwie bramki.

SPOKÓJ SZTOBRYNA

Od pierwszych minut mocno zaatakowali podopieczni grającego trenera Pawła Potenta, piłkarze Zwolenianki. Już w 3 min. Tomasz Turczyk z metra nie potrafił pokonać bramkarza Pawła Śliwiaka. Bramka mówiąc jednak po piłkarsku "wisiała w powietrzu". W 16 min. było już 1:0. Akcję zainicjował Paweł Kopeć, piłka trafiła do Marcina Sztobryna, który ze spokojem posłał piłkę pod poprzeczkę i w samo okienko bramki gospodarzy. Kilka minut później o mało Piast nie wyrównał, po strzale Cypriana Gorzki futbolówka trafiła w poprzeczkę i wyszła poza boisko. Nasza drużyna atakowała i co kilka chwil było bardzo gorąco pod bramkę gospodarzy. Ale bardzo nieskuteczni byli Tomasz Turczyk i Marcin Skorupski.

WEJŚCIE SMOKA

Początek drugiej połowy to już zdecydowana dominacja gości. Niestety Skorupski dał pokaz wyjątkowej nieudolności strzeleckiej. Nie potrafił pokonać bramkarza Piasta z siedmiu metrów, pięciu, a nawet trzech. Trener Potent nakazał się rozgrzewać dwójce napastników, Grzegorzowi Seremakowi i Krzysztofowi Stypińskiemu. Nim Seremak wszedł na boisko, gracz Piasta Cyprian Gorzka za krytykowanie orzeczeń sędziego dostał czerwoną kartkę, a po strzale Edwarda Czaplarskiego piłka uderzyła w słupek. W końcu na placu gry zjawił się Seremak i pokazał 17 lat młodszemu Skorupskiemu jak zdobywa się bramki. Najpierw wykorzystał zderzenie się bramkarza Piasta z Piotrem Pachniakiem i skierował piłkę do pustej bramki. Za 60 sekund, po dośrodkowaniu Edwarda Czaplarskiego z rzutu rożnego, Seremak strzałem głową wpakował piłkę do siatki.

Bardzo zadowolony z gry i wyniku był obecny na meczu Waldemar Garbat, prezes Zwolenianki, który zapowiada w przerwie zimowej wzmocnienia.

MÓWI TRENER
Paweł Potent: Z gry i udanego wejścia na boisko Grzegorza Seremaka bardzo się cieszę. Widać było zmęczenie rundą jesienną, ale ugraliśmy bardzo dobry wynik.